Badminton na Výstavišti - první badmintonová hala v Českých Budějovicích

Badminton na Výstavišti

Badmintonová hala pro veřejnost v Českých Budějovicích

Badminton na Výstavišti - první badmintonová hala v Českých Budějovicích

Rezervovat
kurt

Individuální trénink

Tréninkovou lekci si můžete objednat vyplněním formuláře online nebo na recepci.

Informace

Trénink s osobní trenérkou pro hráče všech výkonností, zaměřený na zlepšení pohybu po hřišti, osvojení a zdokonalení herní techniky a taktiky, nácvik úderů, sparring. Trénink je určen pro jednoho až čtyři hráče. Termín a délku jedné lekce si hráč domlouvá individuálně. Běžná lekce trvá hodinu, pokud se tréninku účastní tři nebo čtyři hráči, je vhodné absolvovat lekci o délce alespoň hodinu a půl, aby se trenérka mohla všem zúčastněným věnovat dostatečnou dobu. Doporučujeme absolvovat alespoň 5 lekcí, nicméně počet a náplň lekcí záleží především na Vaší domluvě s trenérkou.

Cena

Cena je za prvního hráče 250 Kč na hodinu a dalších 50 Kč za každého dalšího hráče. K tomu je třeba připočíst cenu za pronájem kurtu, která je závislá na čase rezervace. V ceně nejsou zahrnuty míčky, protože předpokládáme, že hráč bude chtít trénovat s vlastní vyzkoušenou značkou. Míčky je možné zakoupit u nás v hale.

Pokyny

Tréninkovou lekci si můžete objednat vyplněním formuláře online nebo na recepci. Nezapomeňte vyplnit preferovaný termín tréninku. Následně Vás bude kontaktovat jedna z našich trenérek a domluví si s Vámi konkrétní termín a podmínky.

Turnaje


Memoriál Václava Chrta - handicapový turnaj ve dvouhře 14.7.2018

Nejposlednější singlové klání této sezóny nastane 14. července od 9.00. Srdečně zveme všechny zkušené i začínající badmintonové hráče na turnaj, věnovaný památce sedminásobného turnajového šampióna Václava Chrta, který nás předloni touto dobou navždy opustil.

O prázdninách rádi zkoušíme nezvyklé turnajové modely, a proto se turnaj bude hrát handicapovým způsobem. V principu jde o to, že slabší hráč bude oproti silnějšímu soupeři do každého setu nastupovat s náskokem, který by měl vyrovnávat jejich šance. Věříme, že turnaj bude mít díky tomu nečekaného vítěze a nebude nouze o překvapivé výsledky.

Kalendář akcí

Termíny turnajů, ligových kol, kempů ...

Důležité


Léto s badmintonem 2018

Už se Vaše děti těší na léto? Přihlaste je na příměstský dětský tábor Léto s badmintonem 2018Badminton na Výstavišti

Výstaviště České Budějovice, pavilon B1
+420 380 830 617

mapa


Naši partneři
  • RSL Czech
  • RUN Czech
  • WIP REKLAMA ... my děláme reklamu
  • Sportovní klub Badminton Český Krumlov

Přijímáme platební karty
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa
  • Visa

Veškeré informace obsažené v této webové prezentaci jsou pouze nezávazné.
© 2013 - 2018 Badminton na Výstavišti
 
Nahoru