Badminton na Výstavišti - první badmintonová hala v Českých Budějovicích

Badminton na Výstavišti

Badmintonová hala pro veřejnost v Českých Budějovicích

Badminton na Výstavišti - první badmintonová hala v Českých Budějovicích

Rezervovat
kurt

Turnajová série 2018/19

Dvouhra

Pro turnajovou sérii singlů je na sezónu vypsáno 8 turnajů. Každý hráč, který se na turnaji ze Série umístí od 1. do 16. místa, získá bodové hodnocení do celkového žebříčku. Hráčům se sčítají jejich čtyři nejlepší dosažené výsledky. Turnaje jsou rozděleny do tří kategorií – 3 běžné turnaje, 2 turnaje s bonusovým bodovým ziskem (vánoční a závěrečný turnaj) a 3 “B-turnaje” pro méně pokročilé hráče – na těchto turnajích mají nejlepší hráči z běžných turnajů omezenou účast. (Seznam hráčů, kteří na “béčkách” nesmějí startovat, je zveřejněn vždy před otevřením registrace na příslušný turnaj.)
V Turnajové sérii se výsledky mužů a žen počítají zvlášť (bez ohledu na systém, jímž se turnaj hraje). Do Turnajové série se nemusíte speciálně hlásit – body se sčítají všem účastníkům.

Čtyřhra

Párové disciplíny fungují podobně jako dvouhra. Každý hráč, který se na turnaji ze Série umístí od 1. do 16. místa, získá bodové hodnocení do celkového žebříčku. Bodovány jsou zvlášť ženy, zvlášť muži. Jelikož jednotlivé páry, hrající na našich turnajích, obvykle nejsou stabilní, i v Turnajové sérii párových disciplín se sestavuje žebříček pro jednotlivce.

První deblový turnaj proběhne v září, závěrečný turnaj a slavnostní vyhlášení deblistů se uskuteční v květnu. Za sezónu se odehrají 4 turnaje v párových disciplínách – přičemž každý hráč má možnost startovat na nich jak v deblu, tak v mixu. Celá sezóna tak zahrnuje 8 turnajů v párových disciplínách, přičemž do žebříčku se počítají 4 nejlepší výsledky. Stejně jako ve dvouhře tedy není nezbytné se pro dobré umístění účastnit všech našich akcí. Za závěrečný turnaj jsou přiděleny vyšší bodové zisky.

Týmy

Série v týmových disciplínách zahrnuje 2 hopmanovské turnaje (turnaje smíšených párů) a 2 turnaje smíšených trojic. Každý hráč, který se na turnaji ze Série umístí od 1. do 16. místa, získá bodové hodnocení do celkového žebříčku. Bodovány jsou zvlášť ženy, zvlášť muži a také v této Sérii se sestavuje žebříček pro jednotlivce. Do žebříčku se počítají 2 nejlepší výsledky.

Celkový vítěz

Kromě tří Sérií v jednotlivých disciplínách budou na závěr sezóny vyhlášeni také celkoví vítěz a vítězka, kteří na všech turnajích dohromady nasbírají nejvíce bodů. Ze 20 turnajů sezóny (8 singlů, 4 debly + 4 mixy, 2 hopmany a 2 triply) se hráči počítá do žebříčku 10 nejlepších výsledků.

Turnaje


Kalendář akcí

Termíny turnajů, ligových kol, kempů ...Badminton na Výstavišti

Výstaviště České Budějovice, pavilon B1
+420 380 830 617

mapa


Naši partneři
 • RUN Czech
 • WIP REKLAMA ... my děláme reklamu
 • Sportovní klub Badminton Český Krumlov
 • SportObchod.cz
 • ČEVAK a.s.

Přijímáme platební karty
 • Visa
 • Visa
 • Visa
 • Visa
 • Visa
 • Visa

Veškeré informace obsažené v této webové prezentaci jsou pouze nezávazné.
© 2013 - 2024 Badminton na Výstavišti
 
Nahoru